Boardbangers A

Den DC Boardbangers as en lëtzebuerger Darts Veräin, deen mat 3 Equipen an der EDFL vertrueden as.

Leagues
Division Nationale
Saisons
2017, 2018
Heim
Café Paparlapub

Boardbangers A

SpielerPositionLicence180High CheckFast Finish
Baulesch YvesPlayerLUX0027100
Entringer SusiPlayerLUX0028000
Hoor SabrinaPlayerLUX0029000
Junck JeffCaptain, ResponsableLUX0030000
Junk JasminPlayerLUX0031000
Klein FrankPlayerLUX0032000
Klein LivPlayerLUX0033000
Klein MikePlayerLUX0034100
Klein-Kemp SonnyPlayerLUX003501060
Marcel JunkPlayerLUX0036110217
Schmitz MikePlayerLUX00372015
Zimmer TaniaPlayerLUX0038000

Classement – Division Nationale 2018

Pos.MannschaftPWDLDiffPts
1Boardbangers B86205820
2Artistes A86023818
3Boardbangers A85122616
4Harlekeng A84041412
5Duracell8404-3612
6Brummis A8314-210
7Royal Darts8107-183
8Sum Sum8107-803

Ergebnisse

Division Nationale

Division Nationale

Division Nationale

Division Nationale

Division Nationale

Division Nationale

Division Nationale

Division Nationale

Division Nationale

Division Nationale

Division Nationale

Division Nationale

Division Nationale

Division Nationale

Division Nationale

Division Nationale

Division Nationale

Division Nationale

Division Nationale

Division Nationale

Division Nationale

Division Nationale