Boardbangers A

Den DC Boardbangers as en lëtzebuerger Darts Veräin, deen mat 3 Equipen an der EDFL vertrueden as.

Leagues
Division Nationale
Saisons
2017, 2018
Heim
Café Paparlapub

Boardbangers A

SpielerPositionLicence180High CheckFast Finish
Baulesch YvesPlayerLUX0027000
Entringer SusiPlayerLUX0028000
Hoor SabrinaPlayerLUX0029000
Junck JeffCaptain, ResponsableLUX0030000
Junk JasminPlayerLUX0031000
Klein FrankPlayerLUX0032000
Klein LivPlayerLUX0033000
Klein MikePlayerLUX0034100
Klein-Kemp SonnyPlayerLUX0035000
Marcel JunkPlayerLUX0036110217
Schmitz MikePlayerLUX00372015
Zimmer TaniaPlayerLUX0038000

Classement – Division Nationale 2018

Pos.MannschaftPWDLDiffPts
1Boardbangers B44003212
2Boardbangers A4301249
3Brummis A5302209
4Artistes A530229
5Duracell4301-49
6Royal Darts5104-23
7Sum Sum5104-483
8Harlekeng A4004-240

Ergebnisse

Division Nationale

Division Nationale

Division Nationale

Division Nationale

Division Nationale

Division Nationale

Division Nationale

Division Nationale

Division Nationale

Division Nationale

Division Nationale

Division Nationale

Division Nationale

Division Nationale

Division Nationale

Division Nationale

Division Nationale

Division Nationale