Boardbangers A

Den DC Boardbangers as en lëtzebuerger Darts Veräin, deen mat 3 Equipen an der EDFL vertrueden as.

Leagues
Division Nationale
Saisons
2017, 2018
Heim
Café Paparlapub

Boardbangers A

SpielerPositionLicence180High CheckFast Finish
Baulesch YvesPlayerLUX0027317013
Entringer SusiPlayerLUX0028000
Hoor SabrinaPlayerLUX0029000
Junck JeffCaptain, ResponsableLUX0030000
Junk JasminPlayerLUX0031000
Klein FrankPlayerLUX0032000
Klein LivPlayerLUX0033000
Klein MikePlayerLUX003411130
Klein-Kemp SonnyPlayerLUX003501060
Marcel JunkPlayerLUX0036110217
Schmitz MikePlayerLUX00372015
Zimmer TaniaPlayerLUX0038000

Classement – Division Nationale 2018

Pos.MannschaftPWDLDiffPts
1Boardbangers B14113010036
2Artistes A1410046030
3Boardbangers A149144028
4Harlekeng A14716222
5Duracell14707-4621
6Brummis A14518-1016
7Royal Darts143011-449
8Sum Sum141013-1023

Ergebnisse

Division Nationale

Division Nationale

Division Nationale

Division Nationale

Division Nationale

Division Nationale

Division Nationale

Division Nationale

Division Nationale

Division Nationale

Division Nationale

Division Nationale

Division Nationale

Division Nationale

Division Nationale

Division Nationale

Division Nationale

Division Nationale

Division Nationale

Division Nationale

Division Nationale

Division Nationale

Division Nationale

Division Nationale

Division Nationale

Division Nationale

Division Nationale

Division Nationale