Sum Sum

Sum Sum steet un éischter Plaatz fir Frendschaft. Direkt dono kënt de Spaass (um Spill ewéi och un deem ronderem), an dann kënt Darts selwer!! An och wann mär net ëmmer ganz viirbéi matspillen, sou ass et awer sëcher dass eis Präsenz net onbemierkt bléiwt! Hoard, lëschteg, SUM SUM!!

Leagues
Division d'Honneur
Saisons
2019, 2020, 2021
Heim

Sum Sum

SpielerPositionLicence180High CheckFast Finish
Back NoraPlayerLUX0046000
Calderony ThierryPlayerLUX0047100
Da Silva DiogoPlayerLUX004822180
Da Silva MarcoPlayerLUX026221070
Ferreira AnabellaPlayerLUX0350000
Hort KellyPlayerLUX0140000
Kayser GerardPlayerLUX014102160
Krecke ChrisCaptain, PlayerLUX0050000
Manente GinaPlayerLUX0379000

Ergebnisse

14 - 6
Division d'Honneur

Sum Sum vs Crystal Darts

14 - 6
Division d'Honneur

Red Barons vs Sum Sum

9 - 11
Division d'Honneur

Sum Sum vs Flying Bulls B

6 - 14
Division d'Honneur

Brummi B vs Sum Sum

9 - 11
Division d'Honneur

Check Out B vs Sum Sum

16 - 4
Division d'Honneur

Harlekeng vs Sum Sum

3 - 17
Division d'Honneur

Sum Sum vs Bulldogs A

11 - 9
Division d'Honneur

Crystal Darts vs Sum Sum

14 - 6
Division d'Honneur

Sum Sum vs Red Barons

11 - 9
Division d'Honneur

Flying Bulls B vs Sum Sum

13 - 7
Division d'Honneur

Sum Sum vs Brummi B

7 - 13
Division d'Honneur

Sum Sum vs Check Out B

9 - 11
Division d'Honneur

Sum Sum vs Harlekeng

10 - 10
Division d'Honneur

Bulldogs A vs Sum Sum

20:00
Division d'Honneur

Red Barons vs Sum Sum

20:00
Division d'Honneur

Sum Sum vs Shooting Eagles

20:00
Division d'Honneur

Sum Sum vs Check Out B

20:00
Division d'Honneur

Eisleker Léiwen vs Sum Sum

14 - 6
Division d'Honneur

Sum Sum vs Harlekeng

8 - 12
Division d'Honneur

Brummis B vs Sum Sum

14 - 6
Division d'Honneur

Sum Sum vs Crystal Darts A

10 - 10
Division d'Honneur

Flying Bulls B vs Sum Sum

10 - 10
Division d'Honneur

Bulldogs A vs Sum Sum

12 - 8
Division d'Honneur

Sum Sum vs Red Barons

8 - 12
Division d'Honneur

Shooting Eagles vs Sum Sum

8 - 12
Division d'Honneur

Check Out B vs Sum Sum

6 - 14
Division d'Honneur

Sum Sum vs Eisleker Léiwen

4 - 16
Division d'Honneur

Harlekeng vs Sum Sum

15 - 5
Division d'Honneur

Sum Sum vs Brummis B

8 - 12
Division d'Honneur

Crystal Darts A vs Sum Sum

13 - 7
Division Nationale

Boardbangers B vs Sum Sum

12 - 8
Division Nationale

Boardbangers A vs Sum Sum

9 - 11
Division Nationale

Sum Sum vs Brummis A

11 - 9
Division Nationale

Duracell vs Sum Sum

9 - 11
Division Nationale

Sum Sum vs Royal Darts

13 - 7
Division Nationale

Harlekeng A vs Sum Sum

4 - 16
Division Nationale

Sum Sum vs Artistes A

3 - 17
Division Nationale

Sum Sum vs Boardbangers B

7 - 13
Division Nationale

Sum Sum vs Boardbangers A

20 - 0
Division Nationale

Brummis A vs Sum Sum

9 - 11
Division Nationale

Sum Sum vs Duracell

20 - 0
Division Nationale

Royal Darts vs Sum Sum

11 - 9
Division Nationale

Sum Sum vs Harlekeng A

14 - 6
Division Nationale

Artistes A vs Sum Sum

17 - 3
Division Nationale

Boardbangers B vs Sum Sum

16 - 4
Division Nationale

Boardbangers A vs Sum Sum

4 - 16
Division Nationale

Sum Sum vs Brummis A

16 - 4
Division Nationale

Duracell vs Sum Sum

11 - 9
Division Nationale

Sum Sum vs Blannen Theis

0 - 5

Sum Sum vs Donkey Darts A

15 - 5
Division Nationale

Harlekeng A vs Sum Sum

12 - 8
Division Nationale

Sum Sum vs Donkey Darts A

1 - 19
Division Nationale

Sum Sum vs Boardbangers B

6 - 14
Division Nationale

Sum Sum vs Boardbangers A

0 - 4

Sum Sum vs Brummis A

4 - 5

Donkey Darts B vs Sum Sum

14 - 6
Division Nationale

Brummis A vs Sum Sum

1 - 4

Brummis B vs Sum Sum

11 - 9
Division Nationale

Sum Sum vs Duracell

4 - 16
Division Nationale

Blannen Theis vs Sum Sum

2 - 18
Division Nationale

Sum Sum vs Harlekeng A

15 - 5
Division Nationale

Donkey Darts A vs Sum Sum