Sum Sum

Sum Sum steet un éischter Plaatz fir Frendschaft. Direkt dono kënt de Spaass (um Spill ewéi och un deem ronderem), an dann kënt Darts selwer!! An och wann mär net ëmmer ganz viirbéi matspillen, sou ass et awer sëcher dass eis Präsenz net onbemierkt bléiwt! Hoard, lëschteg, SUM SUM!!

Leagues
Division d'Honneur
Saisons
2019, 2020, 2021
Heim

Sum Sum

SpielerPositionLicence180High CheckFast Finish
Back NoraPlayerLUX0046000
Calderony ThierryPlayerLUX0047000
Da Silva DiogoPlayerLUX0048100
Da Silva MarcoPlayerLUX0262100
Ferreira AnabellaPlayerLUX0350000
Hort KellyPlayerLUX0140000
Kayser GerardPlayerLUX014101010
Krecke ChrisCaptain, PlayerLUX0050000
Manente GinaPlayerLUX0379000

Ergebnisse

Division d'Honneur

Division d'Honneur

Division d'Honneur

Division d'Honneur

Division d'Honneur

Division d'Honneur

Division d'Honneur

Division d'Honneur

Division d'Honneur

Division d'Honneur

Division d'Honneur

Division d'Honneur

Division d'Honneur

Division d'Honneur

Division d'Honneur

Division d'Honneur

Division d'Honneur

Division d'Honneur

Division d'Honneur

Division d'Honneur

Division d'Honneur

Division Nationale

Division Nationale

Division Nationale

Division Nationale

Division Nationale

Division Nationale

Division Nationale

Division Nationale

Division Nationale

Division Nationale

Division Nationale

Division Nationale

Division Nationale

Division Nationale

Division Nationale

Division Nationale

Division Nationale

Division Nationale

Division Nationale

Division Nationale

Division Nationale

Division Nationale

Division Nationale

Division Nationale

Division Nationale

Division Nationale

Division Nationale

Division Nationale